Theraline spilvenos «The Original Maternity and Nursing Pillow» ir paredzēta papildināšanas iespēja. Tāda nepieciešamība var rasties:

  1. Ja Jums liekas nepietiekošs sākuma apjoms, kas sastāda apmēram 70% no spilvena maksimāla apjoma.
  2. Ja ekspluatējot spilvena apjoms samazinājās.
Ekspluatācijas gaitā granulas var samazināties apjomā. Tas nav ražojuma defekts. Kā iemesls ir, ka katras granulas iekšā ir arī kāda daļiņa gaisa. Izmantošanas laikā granulas tiek saspiestas un gaiss iziet atkarībā no izdarīta spiediena. Tas pats notiek arī ar spilvendrānu, jo kokvilna arī medz tikt saspiesta. Kā rezultātā pēc kāda laika atkarībā no izmantošanas intensitātes var parādīties nepieciešamība pēc papildus uzpildes.

Uzpildīšanai tiek izmantots speciāls maiss ar mikrogranulām ar tilpumu 9.5 l.

Pēdējo gadu laikā spilvenu ražotajs Theraline paredzēja dažādas piekļuves spilvenu uzpildīšanai – ārējo vīli, rāvējslēdzēju vai "tuneli".  Sākot ar 2015.g. aprili visos «The Original Maternity Pillow» spilvenos ir 15 cm garš pašhermetizējošs tunelis. Tā atrašanās vieta ir uz iekšēja spilvena ārējas vīles (skat. attēlu).

Uzmanību! Neizpētiet tuneli aiz ziņkārības, jo tas var izraisīt pildījuma izberšanu.

Rekomendējam: uzpildīšanu labāk veikt divatā un tādā telpā, ko var viegli iztīrīt ar putekļsūcēja palīdzību.

Lai uzpildītu spilvenu no speciālā maisa, izmantojiet klāt pievienoto trūbiņu (skat. attēlu). Vispirms, ievietojiet trūbiņu maisā ar mikrogranulām (līdz atzīmei – apmēram 5 cm dziļi). Tād otro galu uzmanīgi ievadiet spilvena tunelī, apmēram 14 cm dziļumā. Akkurāti pārberiet mikrogranulas spilvenā. Pirms izņemt trūbiņu, pārliecinieties, ka tajā nepalika mikrogranulas.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Mikrogranulu piepildījuma maiss

  • Ražotājs: Theraline
  • Modelis: refill
  • Pieejamība: 4
  • 15.00€


Atslēgvārdi: Mikrogranulas, piepildījuma maiss, Theraline