Piegāde un atgriešana

Visas mūsu interneta veikalā redzamas preces atrodas noliktavā Rīgā (ja vien preču aprakstā nav sniegta cita informācija).

Mēs piedāvājam trīs preču piegādes veidus:

  • Bezmaksas preču saņemšana Rīgā - pēc iepriekš saskaņošanas (pēc principa "jūs braucat tur, kur esam mēs"),

  • Maksas preču saņemšana Rīgā - piegāde ar kurjeru (pēc principa "mēs braucam tur, kur esat jūs"),

  • Pārējā Latvijas teritorija, ka arī Lietuvā un Igaunijā - piegāde pa pastu vai uz Omniva pakomātu.


Ja pasūtījuma summa ir 100,- Eur vai vairāk, piegāde ir bezmaksas. Piegādes izmaksas pasūtījumiem līdz 100,- EUR ir norādīti zemāk:

Zona / Piegādes veids

Bezmaksas saņemšana

Kurjeru piegāde

Latvijas Pasts/Omniva

Rīga

ir iespējama, bezmaksas

5,00 EUR

7,00 EUR

Latvija

7,00 EUR

Lietuva, Igaunija

15,00 EUR

Nepieciešamības gadījumā piegādes veids un laiks tiek precizēts pa telefonu.


Preču atgriešana un apmaiņa

Iegādātās preces var atgriezt vai apmainīt četrpadsmit dienu laikā no to saņemšanas brīža. Par preču atgriešanu ir nepieciešams informēt mūs elektroniski vai pa tālruni PIRMS sūtījuma nosūtīšanas, obligāti norādot atgriešanas iemeslu. Preču piegādes izdevumi netiek atmaksāti. Nauda par iegādātajām precēm tiek atgriezta vai prece tiek mainīta tikai tādā gadījumā, ja prece nav ticis valkāts vai sasmērēts, un uz tā saglabātas visas etiķetes, kā arī saglabāts oriģināliepakojums. Lūdzam ievērot to, ka mums ir tiesības nepieņemt atpakaļ preces, ja tās tikušas lietotas, bojātas un/vai sasmērētas, ja tām nav etiķešu, un/vai ja tām ir neatgriežami sabojāts oriģināliesaiņojums. Pircējs ir atbildīgs par preču kvalitātes un stāvokļa saglabāšanu atgriešanas un apmaiņas tiesību darbības laikā. Preces, ka iegādātas sadaļā "Izpārdošana" netiek mainītas un netiek pieņemtas atpakaļ. Piegādes izmaksas mēs sedzam tikai tādā gadījumā, ja prece tiek atgriezta acīmredzama ražošanas defekta dēļ.

Ja veicot pasūtījumu, tā summa ir bijusi 100,- EUR un lielāka, ar bezmaksas piegādi, taču vēlāk daļa preču tikusi atgriezta, kā rezultātā kopējā pasūtījuma summa samazinājusies 100,- EUR, tad, atgriežot naudu par atpakaļ pieņemtajām precēm, no pircēja tiks ieturēta sākotnējā piegādes maksa. (Šis noteikums nav spēkā, ja prece tiek atgriezta ražošanas defekta dēļ).